Projekty | I | II

Projekty

W dniu 16.04.2014 r. została zawarta umowa pomiędzy Wojewodą Łódzkim a Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Królowej Woli „Przyjazna Wieś” na dofinansowanie projektu nr WND-POKL.09.01.01-10-042/13 „ Na dobry początek – dostosowanie oddziału przedszkolnego w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Królowej Woli dla potrzeb dzieci młodszych” w ramach Priorytetu IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.1 Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W ramach projektu oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej w Królowej Woli zostanie wyposażony w meble, zabawki i pomoce dydaktyczne, artykuły plastyczne, sprzęt komputerowy i audiowizualny. Zostanie także zorganizowany i wyposażony plac zabaw dla dzieci młodszych. Kwota projektu obejmuje 85 060,00 zł. Projekt będzie realizowany od kwietnia do listopada 2014 r.

Pliki projektu przedkoszkole 2014

informacje o wyborze najkorzystniejszej oferty 16.07.2014